Yaşasın İlk Ödülüm

22:22
     Atölye Kedi'ye çok teşekkür ediyorum ilk önce bu benim ilk ödülüm. Çok mutluyum. Blog dünyasında henüz çok yeni sayılırım. Aklımdan geçen bir sürü fikirle ve hangi birisinden başlayamaz bir halde her gün kendime yeni hobiler türetirken sizlerin yaptıklarınızdan ve bilgilerinizden faydalanabilmek çok güzel. Şimdilik yaptığım hiç bir şey istediğim gibi olmadı ama olsun denemeye devam ediyorum. Aklımdaki fikirlerden zamanla hepinize bahsedeceğim. 
   Şimdilik benimden vermem gereken Blogger ödülleri var. Ben çok kararsızım bir türl bu ödüller için bloglarım arasından seçim yapamadım.
   Ama işte nihayet bir şeyler yazmak lazım.

       Son olarak yedinci sırayı bana bu ödülü gönderen arkadaşım Atölye-kedi.blogspot.com'a ithaf etmek istiyorum. Onun blog sayfası da hoşuma gittiği için seçim yapamadım.

    Ve izleme listemdeki tüm diğer blog sahiplerine ve belki kim bilir henüz keşfedemediğim nice blog sahipleri için sekizinci sırayı da ben eklemek istiyorum. İnsanların en azından el emeklerini sergilemek maksadıyla vakit harcayarak oluşturulmuş bu blog sayfalarının hepsi için sonuçta çaba harcanıyor. Ve lafı daha fazla uzatmadan kendimle ilgili 7 ilginç bilgiyi sizlerle paylaşmaya geçeyim.

   1. Çok kararsız bir insanım gerçi son yıllarda bu kararsızlığımı bir şekilde yenmeye çalışıyorum ama yine de o benim bir parçam.
   2. Çok uykucuyum. Şimdi bir de işsiz kaldım ya annem bu durumdan pek hoşnut değil sanırım.
   3. Kendime bana uygun bir hobi edinmeye çalışıyorum. Çünkü dikkati çabuk dağılan bir insanım çok küçük şeylerle uğraşırken daha çok sinirleniyorum.
   4. Sabırlı bir insan olduğumu iddia ediyorum ama değilim.
   5. Gülmeyi çok seviyorum.
   6. Kendimi ifade etmekte zorlandığım zamanlarda genelde gülümsemeye çalışıyorum çünkü en iyi yaptığım şey bu zaten.
   7. Kendi hakkımda benim bile bilmediğim bir şey mutlaka vardır o yüzden yedinci maddeyi boş bırakıyorum. ( Daha doğrusu yedinci maddeyi yazması için birisini davet edeceğim 7'inci maddeyi o doldursun. Yorumlarımı takip edin son maddeyi öğrenmek için....)
    Umarım eksik bir şey kalmamıştır. Hepinize teşekkür ederim beni ziyaret ettiğiniz için.
       

You Might Also Like

5 yorum

 1. ne guzel bir tema bu böyle, kendimi ormanlik bir bahcedeymis gibi hissettim.
  bu arada bazi özelliklerimiz uyuyor.

  YanıtlaSil
 2. Tebrik erim canım..

  Mutlu pazarlar:)

  YanıtlaSil
 3. tuğba hanım daha öncede yorum brakmıştım.hediyelerim size ulaştımı.lütfen sizden cevap bekliyorum.siteme yorum bırakabilirsiniz.ilk ödülünüz üçinde tebrik ediyorum

  YanıtlaSil
 4. Canım asıl ben çok teşekkür ederim, çok incesin. Güzel yorumların içinde ayrıca çok teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 5. ella beğenmene sevindim, teşekkür ederim. Görünce benimde çok hoşuma gitti denemek istedim. Yeşillikler içinde...

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.