Bilmece

14:01

     Bilmiyorum kaç saattir bilgisayarın başındayım bloguma bir şeyler yazmak istiyorum ama ne yazacak bir konu bulabiliyorum ne de içimde yazmak için itici bir güç bulabiliyorum. bir şeyler yazmam gerek aslına bakarsanız yani ne bileyim aslı astarı yok işte bir gariplik var üzerimde.


Elimde bir kutu vardı ben bunu kalem kutusu olarak kullanıyordum eski oralet kutularından çoğunuz bilirsiniz. Bu kutuya bir şeyler yapmak lazım artık diye düşündüm. İplerle etrafını çevirdim ama ağız kısmına gelince takıldım kaldım nasıl birşey yapabilirim? Tığla kapak gibi örmek istedim ama sanırım beceremedim. İstediğim gibi olmadı. Yardımcı olur musunuz?

You Might Also Like

1 yorum

  1. Aynı şekilde içini ve ağız kenarlarınıda kaplayabilirsiniz.Kapak yaparsanız boyundan buyuk kalemleri koyamazsınız. mesela Stabilolar kalemlikten büyük kalmış .Yada bir kumaşı kalemliğin boyundan büyük kesip ağzına yakın bir yerden kurdela ile bağlayıp yukarıdan da rastgele kesip bir hava verebilirsin.Umarım aklıma gelenler işinize yarar iyi geceler...sevgiler...

    YanıtlaSil

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.