HOŞGELDİNİZ, HOŞGELDİNİZ

02:00

    Asıl ben hoşgeldim değil mi?
En sonunda bugün biraz bilgisayarın başına oturup sizlere yaptıklarımdan ettiklerimden gezdiklerimden gördüklerimden bahsedeyim. Kaç günlerdir bir şey yazamadım bloguma uzak kaldık.
En sonunda evde ki tadilatlar bitti, mutfağımızı söktük yerine yeni mutfak monteledik. Söktük ve monteledik diyorum çünkü mutfak koçtaş'tan alındı ve şu kutu kutu eve getirip kendiniz logo oynar gibi sök çıkar yaparak kurduğunuz mobilyalardan. Ben onlara yap-işlet-devret demeye karar verdim. Eğlenceli bir şey ama hemde sonuç çok güzel oldu bizim açımızdan. Eski mutfağımız gidip yerine tertemiz derli toplu bir mutfak gelince harika bir görüntü oldu.
  Ama asıl önemli olan bir tadilat için yazlığa gitmeden önce misafirlerimiz vardı burada. Ankara'dan abimler geldi tabi bizim ufaklıkta, çocuk ilk defa yola çıkmanın verdiği bütün yorgunluğun sonucunda nasıl sızıp kaldı bir bakın:


Uçak yolculuğu üstüne otobüs yolculuğu bir de bütün bublar yetmezmiş gibi dede'ye babanne'ye şımarıklıklar yapmak yorucu işler. Bir uyudu ki, maşallah. 

Onlar yola çıktı bizde hemen arkalarından; ve bilin bakalım arabayı kim kullandı. Evet tabi ki ben, ilk defa uzun yolda araba kullandım. Sarımsaklıya kadar hem ayvalık trafiğinde bile(Ayvalığın yollarını bileninz varsa durumumu tahmin edebilir), bu yüzden size yol fotorafları çekemedim. Neyse oradaki işlerimizi bitirdik en sonunda ben çok sevdiğim arkadaşımı çağırdım hadi gel diye onunla hafta sonu günü birlik tekne turlarına katıldık. İşte adalar ve cunda;
  
      
   Gelir gelmez de akrabaların düğünü vardı ona bile yetiştik. Misafir geldi misafir gitti derken bir türlü bilgisayarın başına oturamadım. Kısa kısa bakıp kapatıyorum ama bugün biraz zaman ayırmalıyım artık dedim. Ama sanırım çok fazla kalamayacağım. Yaz malum düğün mevsimi yine gideceğim, bakalım artık ne zaman tekrar yolculuk. İşin kötü tarafı orada evde İnternet olmadığı için İnternet kafelerde uzakta olduğundan blogumdan ve sizlerden uzak kalıyorum. Ama Bu kadar değil sizlere başka haberlerimde olacak ama bunun için sizi biraz merakta bırakacağım. Tekrar gitmeden blogum için biraz birikim yapmam gerek Yeni bir hobi buldum kendime şimdilik araştırma yapıyorum ama çok yakında ondanda bahsedeceğim. Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın. Kendinize çok çok çok iyi bakın.

You Might Also Like

0 yorum

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.