Koşu : 10 : 07/07/2010 Son:10

14:40

62,1


Bu arada nikah şekerlerimde orjinal olacak şimdiden şöyliyim dedim. onlarda bir kaç güne kadar hazır olurlar siparişini verdik. Bu da daha önce bahsettiğim kına elbisem, çok hoş oldu. Önce siyah bir elbise vardı onu giydim o da çok güzel oldu ama arkasından bunu giyince kına gecemde siyah elbiseyi ne yapacağım bu iyi dedim kendi kendime ama rengi de modeli de hoşuma gitti.

Hep böyle bir elbisem olsun istemiştim ne güzel.

Bugünlerde sürekli çarşı işim oluyor hemen hemen her gün (yeni)eve gidip geliyorum ama diyeceksiniz ki hani resimler, evet işlenmekten resim çekmeye vakit bulamıyorum. bi de unutuyorum. Ama bir gün sizin için her yerini tek tek çekeceğim. Eşyalarım yerleşti ya artık, inşallah Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin.

   Bu arada bir sürprizim daha var, lens alıyorum. Zaten yaza girdiğimizden beri almayı düşünüyordum, istiyordum. Hadi dedim gelinlikle gözlük mü takacaksın, takmazsan da rahat edemeyeceksin, gittim sordum öğrendim. Biraz masraflı oluyorum farkındayım ama ne yapayım bunu da yapmazsam olmayacak diye, siparişini verdim bir kaç güne kadar lensleniyorum.

   Bugün akşam üstü komşularımız sağ olsunlar benim için kek poğaça falan yapmışlar apartmanın bahçesinde oturduk epey, yeni gelin olacak kızları ağırlarmış komşular böyle.....

   Miraç Kandiliniz Hayırlara Vesile Olsun İnşallah.

You Might Also Like

4 yorum

 1. Düğün hazırlıkları tatlı bir telaştır. Keyfini çıkarın. Bazen stresten olmadık tatsızlıklar oluyor ama zaten sizin yazdıklarınızdan işin keyfini çıkardığınızda belli. Allah tamamına erdirsin. Hayırlı kandiller size de.

  YanıtlaSil
 2. Elbisene bayıldım canım. Bu tür modelleri renkleri çok severim, güle güle giy. Nikah şekerlerinde çok güzel olacak canım. Allah işlerinde kolaylıklar versin

  YanıtlaSil
 3. hepinize çok teşekkür ederim. bir hafta kaldı bakalım artık hayırlısı, işler epey hafifledi. nikah şekerlerim şu anda yapım aşamasında onları da göstericem biter bitmez.
  :-))

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.