Neler Yaptım Neler

02:00


   Kalktım yoğurt yaptım. Hayır derdin ne al hazır yoğurdu koy dolaba, yok özendim ya evimde bi yoğurt yapayım hem bir de ilk defa yoğurt mayalıyorum. Başardım mis gibi yoğurt yaptım. Ohh canıma değsin.
   Şöyle bir uzun uzun hasret gideremedim blogumla, resimlerimi yayınlıyorum ama şöyle bir güzel blog yazısı hazırlayamadım içim gidiyor kaç gündür. Neyse düğündü falandı filandı derken işte bende ev hamını oldum çıktım başınıza, şimdilik halimden şikayetim yok. Ama bu tatili artık daha fazla uzatmadan bir iş bulmak lazım gelir. Çalışmalarımı hızlandırmalıyım.
   Güzel bir düğün oldu, kuaförüm çok güzel bir saç yaptı, bundan sonra ona gitmeye devam edeceğim galiba çünkü benim kuaförüm başkasıydı ama benim düğün günümde onunda oğlunun sünneti varmış beni alamayacağını söyledi sanırım güzelde bir tesadüf oldu bu yapılan saç çok hoşuma gitti. Herkeste beğendi valla.
   Gelinliğim deseniz ayrı bir şanstı sanırım. Aslında tek parça gelinliklerden almayı düşünürken girdiğimiz dükkanda kızlar sen bunu bir giy bakalım deyince denemekten kendimi alamayınca olan oldu.


Eee damatta hiç fena değildi tabi,
   Aaa bu arada kına gecesinden başlamam gerekiyordu pardon atladım. Kına gecemde üç kıyafet değiştirmem herkesin pek hoşuna gitti. Çok hoştu. 

        Sonra Alanya'ya doğru bir tur yapalım dedik. Gittik, gezdik, gördük, geldik. İki sene nişanlılık geçirdikten sonra yaşanan bazı şanssızlıklardan sonra ikimizde çok yorulmuştuk gerçekten. Ve düğüne kalkıştığımız günden beri (çok şükür) her şeyin yolunda gitmesi bir kere daha nikahta keramet vardır demekten alamadı beni. Tıkır tıkır her işimizi hallettik, düğünde bir çırpıda akıp gidince eh şimdi keyfini sürmek hakkımızdır herhalde, tamam arada bazı sıkıntılar yaşasakta genelde her şey iyiydi.

                                Allah hiç kimsenin huzurunu, mutluluğunu bozmasın.

                                  Ayrıca ayrıntılı resimlere bu adresten ulaşabilirsiniz.

You Might Also Like

2 yorum

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.