Başlık Bulamadım

08:50


Merhabalar Herkese,

   Son zamanlarda çok tembel oldum değil mi blogumu çok ihmal eder oldum. Halbuki yazılacak çokta yazım var ama niyeyse yazmaya üşeniyorum. ama buna bir son vermek gerek. Bugünden itibaren tembelliği bırakıp blogumla daha çok ilgilenmeliyim. ilk önce bekleyen yazılarımı düzenleyip yayınlayayım. Yayınlanacak bir sürü resmim var. 

Bir kaç gündür grip evde yatıyorum. Bu sene grip keçi gibi inatçı çıktı geldi mi gitmek bilmiyor. Ben de çabuk iyileşeyim diye  yattım hep aslına bakarsanız biraz da işime öyle geldiği için şimdiye kadar hep ayakta geçirdim ben griplerimi çalışarak, dinlenmeden, bir kerede ben çok hastayım gidip yatayım da geçsin diyemedim. Bu sefer ev de olmanın keyfini çıkardım gribim deyip yattım akşama kadar. Aylardır seyretmediğim kadar çok televizyon seyrettim. Zira bizim pek televizyon seyretme alışkanlığımız yoktur. Ancak haberleri seyretmek için açarız televizyonu onun haricinde pek aklımıza gelmez televizyon açmak. Bende hastayım ya yattığım yerden akşama kadar hep televizyon seyrettim ama açıkçası şu ki gündüzleri televizyonda seyredilecek hiçbir şey doğru düzgün bir program yok. 


Grip olduğunuzda bol bol portakal suyu için çok faydası oluyor. Hatta mümkünse elma havuç ve portakal karışık meyve suyu ama taze sıkılmış. Bizim çayla pek aramız yok o yüzden sürekli meyve suyu ve bitki çayı tüketiyoruz. Yani grip olmadan önce de meyve suyu çok içiyordum ama gripken de içmekte çok fayda var. Ama ilaçlarla birlikte içmemeye dikkat edin özellikle antibiyotik içiyorsanız.

Sonra biraz elişi yaptım. Ben en iyisi yarın sizlere yaptığım işlerle ilgili bir yazı yayınlayayım. Aslında yayınlamak için bitmelerini bekliyordum ama şöyle bir toparlayayım da bakalım yarın onları sizlerle paylaşayım.
You Might Also Like

0 yorum

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.