Közlenmiş Sebzeler

12:00                                                Arkadaşlar sizce bu nedir?
Şimdi karşınız da sebzelerin pişirilebileceği en lezzetli hali,mangal üzerine koyacağınız alüminyum folyoya sarılmış patates, patlıcan ve domates üçlüsünden daha lezzetli ve sağlıklı bir yemek şekli düşünemiyorum.


İşte çalışma odamızın yeni hali, yazlık çalışma odamız.


Kışlık çalışma odamız biraz küçüktü, daha doğrusu evimizin en az metrekareye sahip odasını çalışma odası yapmıştık. Kışın çok iyiydi ancak havalar ısınıpta o odayı havalandırmak sorun olmaya başlayınca ki bütün vaktimizin o oda da geçtiğini düşünürsek taşınmaya karar verdik. Daha havadar olan hatta balkona kapısı olan ve metrekaresi biraz daha geniş olan oturma odamızı çalışma odası yapmaya karar verdik.
Eşimin bilgisayarı ve benim çalışma masam ikisi birden tahmin edersiniz ki oldukça yer kaplıyor. Bir de benim  resimde görüldüğü gibi çalışma alanını biraz geniş kullandığım göz önüne alınırsa ne kadar rahatladığımı anlatamam. Bu işin bir de temizlik yönü var yeriniz ne kadar dar olursa temizlik yapmak daha da zorlaşıyor. Neyi nereye koyacağımı bilemiyordum.

Tabi ki bir daha ki sefere size odamızın derli toplu halini de resimleyip göstermek isterim.You Might Also Like

2 yorum

 1. sebzeler ızgara kokunca daha güzel oluyor haklısın :)
  ayrıca sizin çalışma odasına uzun bir masa yaptırmanız lazım :)
  odanın ortasına doğru uzanan duvar dibinde kitaplık sanırım
  öyle bir model IKEA da vardı bak;
  http://www.ikea.com.tr/urundetay/19861339/expedit_calisma_masasi.aspx
  bu tarz ama çalışma alanını daha uzun tutacaksınız ki her ikinizde aynı anda üzerinde çalışabilesiniz

  YanıtlaSil
 2. Çalışma masası olarak aklımda çok güzel fikirler var aslında ama şimdi kira da oturduğumuz için idare ediyoruz böyle ama daha kullanışlı daha yer tasarrufu sağlayacak ve taşınma durumunda bize fazla iş çıkarmayacak bir model olması gerekiyor ki Beşinci katta oturduğumuzu ve apartmanımızın asansörünün olmadığını da hesaba katınca şimdilik kitaplık işi bekleyabilir. Mecburen yani...

  İkea da gösterdiğin modele uygun tarz olarak ona benzeyen bir model bende beğenmiştim. Teşekkürler...

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.