Şükufe

03:08

    Sizi kedimle tanıştırmak istiyorum ilk önce sonra işlerimle yeni işlerimle yarımlar, tamamlananlar, yeni başlananlar, bloguma yazmadığım bunca zaman yaptıklarımı anlatırken sıkılmayın diye...
Yazmadığım bu zaman zarfında pek çok şey oldu. En son ne zaman yazdım ben bile hatırlamıyorum. 
Bir kayıp yaşadık; beklenmedik, ani, umulmadık biz zamanda ve şekilde... 8 ay olmuş babam vefat edeli, akıl alır gibi değil.

Taşındım, ev değiştirdim. Mayıs ayının bir çarşamba günü eşyalarım taşındı perşembe günü yeni evimizde bir kedimiz oldu. Minyatürlere tabi ki devam kurs öğretmenliğine başladım, üç aylık bir ders verme sürecünden sonra bu işi daha profesyonel bir şekilde yapmam gerektiğine karar vererek üniversite sınavına girdim ve şimdi bir öğrenciyim. Yıllar sonra tekrar. Geleneksel El Sanatlarına Diplomalı bir şahıs olarak devam etmek en iyisi olacak. 

Bir taraftan annemin yalnızlık dönemine alışma süreci, bir taraftan yeni açtığımız ofisimizin koşuşturması, diğer tarafta okul günleri, bir başka tarafta evime vakit ayırma(ayıramama) sıkıntılarım, kendim, eşim, ev, okul, iş, annem, kayınvalidem, ah bir de kedimiz. Hastane maratonları da cabası. 

Çok yoğun geçen bir son altı ay oldu. Altı ay diyorum çünkü özellikle bu son altı ay epey yorucuydu. Allahım güç kuvvet versin de koşturmak hiç önemli değil. Bu tempo bir süre daha böyle gidecek gibi ya gerçi, en azında okul süresince. Bu hafta sınav haftası idi. Önümüzde ki hafta sadece bir tane dersten sınavım var. Bu nasıl oluyor? Şöyle ki; Daha önce okumuş olduğum okul sebebi ile muaf olduğum dersler sayesinde çok şükür bir kaç dersten muaf olabildim.

İşte böyle bu yoğunluk arasında bilgisayar başına oturmaya bile pek fırsat bulamadım acil işler için arada sırada ancak ama şimdi inşallah programımı biraz daha düzene oturtmuş olmanın rahatlığı ile bloguma da vakit ayırabilirim. İNŞALLAH.

Tekrar Görüşmek Üzere.
You Might Also Like

0 yorum

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.