B-E-N

00:18

Evet Yazımın başlığı B-E-N
Doğru okudunuz, yanılmadınız ben.

      Aklımda o kadar çok şey var ki yapmak istediğim, yapmam gereken bir sürü iş var.
   Okumam gereken bir sürü kitap var mesela. Bu resimde gördüğünüz kitapları bir kısmı yıllar önce okundu. Yıllar diyorum çünkü kaç zaman var ki oturup koltuğuma şöyle bir keyifle kitap okumayalı... Bir kısmı da okunmak için sıranın kendilerine gelmesini bekliyorlar. Ama şimdi başladım sırayla okumaya bakalım hayırlısı. Hemde en kalınlarından birisi ile başladım(yaklaşık 700sayfa). Muson Yağmurları, aşağıdaki yazılarımdan birinde bu kitaptan bahsetmiştim sizlere. Sizlerinde okumanızı tavsiye edebileceğim bir kitap.


   Sonra örgülerim var. Bu gördüğünüz nişanlıma ördüğüm atkı, onunla başladım işe. birde sevgililer günü için sürpriz bir şey var o da örgü, ama ne resmini koyabilirim şu an da nede ne olduğunu yazabilirim dedim ya sürpriz. Sonra iplerini aldım hazır kendime bir kazak öreceğim. Hani şimdi moda olan uzun tunik tarzı kazaklardan.  Sonra bir sürü parça parça ipler var onları değerlendirmek istiyorum. Aklımda bir şeyler var ama bakalım uygulamaya geçirince nasıl olacaklar. Eğer bana fikir verebilirseniz sevinirim.

   Sonra fotoğrafçılıkla ilgili biraz daha çalışmam gerek fotoğraf çekme konusunda hala kötüyüm pozlamayı beceremiyorum. Doğru ışık doğru zamanlama doğru seçenekler(foto.mak.ile ilgili seçenekler).

   En önemlisi Kitaplarımın arasında işle ilgili olanlarda var onlara çalışmam gerek.

   Eski yazı öğrenmek istiyorum mesela. Çok küçükken kuran kursuna gidip öğrenmiştim ama tabi sonra tekrarlamayınca unuttum. Şimdi yeniden öğrenmeliyim.

   Sonra bir de bu blog işi beni çok sardı. Ama yeterli değil sadece bir hobi olmaktan çıkmaya başladı. Blog ve Web sitesi tasarımı işine girmeyi düşünüyorum. Daha iyisini yapabilmek için.

     Aman tanrım bunların hepsini nasıl yapacağım ben, sırayla değil mi hepsini bir sıraya koymalıyım. Aslında onlar kendiliğinden sıraya giriyorlar bile. Olur olur ben istedikten sonra.
   İşte bu yüzden bütün bunlar yüzünden bu blog sayfası benim için çok önemli, blogumu seviyorum. Eğer bir gün benimde bir sürü izleyicisi olan bir blog sayfam olursa bütün bunlardan onlarda bahsedeceğim. Başardım diyeceğim. Ben yaptım, bunların hepsini ben yaptım diyeceğim.
   Yani kısacası bu akşam sizlere bunlardan bahsetmek geldi içimden. Yani benden.

SEVGİLER SAYGILAR, MUTLU KALIN.

You Might Also Like

1 yorum

  1. Tuğbacığım o yorumu eşim yazdı. Yollama dediysemde yolladı.

    Benim blogum renk karmaşası içinde mi, banada bu konuda yorum yapabilirsen sevinirim hemen değiştiririm teşekkürler

    YanıtlaSil

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.