DEDEM

02:45


      Bugün dedemi kaybedeli tam bir sene oldu. 

     Geçen sene bugün yine bir cuma günüydü.

İşte bunlar biziz.

You Might Also Like

5 yorum

 1. Tubacığım, Allah sabırlar versin, Allah rahmet eylesin. Ama ne mutlu sanaki çocukluğunda ve gençlik yıllarında Dedeciğini tanıyabilmişsin. Bu çok büyük bir şans. Ben bir Dedeciğimi hiç göremedim, tanıyamadım. Diğer Dedeciğimide hayal meyal hatırlıyorum. Şimdide nerde bir Dedecik görsem yanında oturup gözlerim dolarak sohbet etmeye çalışıyorum. Herkezi bu kadar etkiler mi bilmem ama benim için bu durum çok Büyük bir eksiklik. Dedeciğinde pek tatlıymış ya Allah rahmet eylesin canım.

  YanıtlaSil
 2. atölye kedi bir de tanısaydın. sohbet etmekten en hoşlandığım insanlardan biriydi. anneanneye allah uzun ömür versin tuğba'cım. o da çok tatlıdır. şu havalar biraz düzelse ilk evine gideceğim insan anneannen. ahmet amca için allah rahmet eylesin. çok şekerdi. sizin nişanda neler yapmıştı. keşke hepimiz öyle olabilsek.

  YanıtlaSil
 3. Canım Allah sabır versin,Allah herkese deden kadar ömür versin.Sağlıklı ömür dilerim.Svgi ve saygılarrrr.....

  YanıtlaSil
 4. Tatlı da lafmı dedemi tanıyıpta sevmeyen......
  yoktu sanırım. gittiği her yerde kiminle tanışsa hemen sohbet ortamı kurardı, çok ta neşeliydi. Bugün ziyaretine gittik aynı geçen sene öldüğü günkü gibi bol yağmurlu bir gündü bugünde. Cuma günüydü, herkese allah böyle hayırlı bir ölüm nasip etsin. Bugün ziyaretine gittiğimizde arabadan indik orada beyaz çok tatlı bir kedi vardı. takıldı peşimize tekrar arabaya dönüp biz gidene kadar mırıldadı durdu. neredeyse arabanın peşinden gelecek zannettim.

  YanıtlaSil
 5. tuğba'cım hediyen elime ulaştı.teşekkürlerimi gönderiyorum.sevgiyle kal.

  YanıtlaSil

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.