Hafta Sonu Etkinliği

07:54


    Hafta sonu Çanakkale Gezisine aniden karar verdikten sonra atladık gittik, oraları herkesin bir kere mutlaka görmesini tavsiye ederim. Fazla söze gerek yok, ayrıntılı resimler için tıklayınız.Ama bu resmi göstermeden edemeyeceğim.

You Might Also Like

3 yorum

  1. Ne güzel yapmışsınız.Canım kesinlikle sana katılıyorum hatta bence ara ara gitmek ve yavrucuklarımıza vatanımız uğruna neler yaptığımızı somutlaştırmamız gerekiyor.

    YanıtlaSil
  2. Ne güzel yapmışsınız bizde her yaz gidelim diye istiyoruz sonra birşeyler çıkıyor en kısa zamanda inşallah

    YanıtlaSil
  3. tek başınıza gittiğinizde yani kendi arabanızla çünkü araba şart yürüyerek yada otobüsle falan gezmek zor olur. bütün yarım adayı gezmeniz gerekiyor tüm yerleri görmek istediğinizde. Vapurla karşı kıyıya geçerken satıcılar harita satıyorlar onlardan mutlaka alın, tüm gezilecek yerleri çok güzel anlatmış haritada. Ama turlarla gitmek şu bakımdan daha mantıklı başınızda rehber olduğu için anlatarak gezdiriyor. Dolayısıyla hem o bulunduğunuz yerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmiş oluyorsunuz hem de zamanı daha etkili kullanmış oluyorsunuz. Bizim göremediğimiz çok az bir yer kaldı. Kendimiz arabayla gittik, yolları da bilmediğimiz için yani nereye nereden dönülecek falan harita aldık ama yinede insan şaşırıyor tabi ki.

    YanıtlaSil

Popüler Yayınlar

Albüm

Like us on Facebook

.